Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kad dzīvokļu īpašniekiem jāsāk maksāt par ieplānoto projektu

J
jautā:
17. septembrī, 2024
Linda

Labdien! Daudzdzīvokļu mājā tika nobalsots par dārgu projektu. Balsojuma protokolā norādīts, ka darbi jāuzsāk divu mēnešu laikā pēc balsojuma. Projektu kreditē mājas apsaimniekotājs, samaksu 12 mēnešus pievienojot ikmēneša rēķinam. Balsošanas protokols tika izsūtīts augusta vidū, šobrīd darbi vēl nav sākušies, bet septembra rēķinā jau ir pievienota maksa par kredītu (ar procentiem). Vai ir likumīgi likt maksāt, pirms darbi nav pat uzsākti?

A
atbild:
Šodien
Inese Helmane
LV portāls

Atbilde uz jūsu jautājumu ir meklējama projekta līgumā – kad dzīvokļu īpašnieki sāk maksāt par darbu veikšanu. Parasti finansējumu piesaista pirms darbu uzsākšanas.