Lasīšanai: 1 minūte

Vai liegumu var piemērot vairāki tiesu izpildītāji

J
jautā:
05. februārī, 2024
MARIKA

Labdien! Vai divi tiesu izpildītāji var uzlikt liegumu mašīnai un nobloķēt kontu?

A
atbild:
15. februārī, 2024
Zaida Kalniņa
LV portāls

Jā, šāda situācija ir iespējama, ja jums ir vairākas kredītsaistības, kurām ir iestājusies parādu piespiedu piedziņa.

Proti, ja parādsaistības ir vairākas, tām ir atšķirīgi kreditori un tie abi ir vērsušies tiesā par parāda piedziņu, saņēmuši tiesas nolēmumu un attiecīgi vērsušies pie diviem dažādiem tiesu izpildītājiem, lūdzot vērst piedziņu uz jums piederošo automašīnu un ienākumiem kredītiestādēs, tad liegumu atzīme ir no diviem tiesu izpildītājiem.