Lasīšanai: 1 minūte

Kā noskaidrot, pie kura tiesu izpildītāja atrodas piedziņas lieta

J
jautā:
04. oktobrī, 2024
Kristīne

Labdien! Kā es varu uzzināt, vai parādsaistību piedziņa ir nodota tiesu izpildītājam? Parādniekam ir mainīta e-pasta adrese, kā arī dzīvesvieta.

A
atbild:
Šodien
Zaida Kalniņa
LV portāls

Parādnieks vai viņu pilnvarotās personas bez maksas var noskaidrot, pie kura zvērināta tiesu izpildītāja atrodas izpildu lieta, reģistrējoties elektronisko izsoļu vietnē https://izsoles.ta.gov.lv/citi-pakalpojumi, sadaļā “Citi pakalpojumi” > “Manas izpildu lietas”. Pakalpojums nodrošina informāciju par izpildu lietām. Vienlaikus jānorāda, ka informācija par jaunuzsāktajām izpildu lietām vietnē var būt nepilnīga.

Pie zvērināta tiesu izpildītāja sprieduma izpildei nonāk tikai tiesā izskatītas parādu piedziņas lietas. To, vai jūsu lieta ir skatīta tiesā, ir iespējams noskaidrot, autorizējoties portālā elieta.lv ar e-parakstu vai portālā manastiesas.lv, kur ir iespēja autorizēties arī ar internetbanka starpniecību.