Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Vai var ņemt apgādībā nestrādājošu vecāku nodokļa atvieglojuma saņemšanai

J
jautā:
18. februārī, 2024
Zaiga

Vai meita var ņemt apgādībā savus vecākus, ja viņi ir palikuši bez darba?

A
atbild:
21. februārī, 2024
Lidija Dārziņa
LV portāls

Savā apgādībā iedzīvotāju ienākuma nodokļa atvieglojuma saņemšanai var ņemt nestrādājošus vecākus, kuri saskaņā ar normatīvajiem aktiem ir atzīti par personām ar invaliditāti (likuma “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” 13. panta pirmā daļa).