Lasīšanai: 1 minūte

Kas var noskaidrot personas kredītvēsturi

J
jautā:
16. septembrī, 2021
Q

Labdien! Ja vēlos īrēt dzīvokli, taču man ir slikta kredītvēsture, bet nav parādu, vai īpašniekam ir tiesības pārbaudīt datus un atteikties slēgt līgumu ar īrnieku? Vai īpašnieks pārbauda šos datus?

A
atbild:
22. septembrī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Privātpersonas var iegūt kredītvēsturi tikai par sevi. Privātpersonas visu Kredītinformācijas birojā par sevi apkopoto informāciju, iepriekš reģistrējoties, var pārbaudīt vietnes www.manakreditvesture.lv datubāzē.

Vairāk par kredītvēsturi var uzzināt šeit.