Lasīšanai: 1 minūte

Slēptā videonovērošana

J
jautā:
06. jūnijā, 2024
Indra

Labdien! Kā man rīkoties, ja esmu slepus filmēta savā dzīvoklī? Video, graujot manu reputāciju, ir nonācis pie trešajām personām bez manas atļaujas.

A
atbild:
17. jūnijā, 2024

Ja videomateriāls, kas iegūts, jums par to nezinot, nodots trešajām personām un minētās darbības nav saistītas ar datu apstrādi mājsaimniecības nolūkā, tad konkrētajos apstākļos jums ir tiesības vērsties ar iesniegumu Datu valsts inspekcijā