TĒMA: Mājoklis

Ja dzīvoklī veikta pārbūve, vajadzīga jauna kadastrālās uzmērīšanas lieta

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
16. augustā, 2022
Ilze Māliņa

Labdien! Ir nepieciešams apliecinājums dzīvokļa pārbūves darbu pabeigšanai. Kas to izsniedz?

A
atbild:
17. augustā, 2022
Inese Helmane
LV portāls
Valsts zemes dienests
Baiba Kantiņa, sabiedrisko attiecību vadītāja

Kad mājoklī ir pabeigta pārbūve, īpašniekam personīgi ir jāvēršas Valsts zemes dienestā un jāpasūta jauna telpu grupas kadastrālā uzmērīšanas lieta. Atbildīgie darbinieki dienestā veiks pārbūvētā mājokļa plānojuma uzmērīšanu un iegūtos datus reģistrēs Kadastra informācijas sistēmā. Uzmērīšanas darbi tiks veikti tikai tajā dzīvokļu daļā vai telpu grupā, kurā pārbūves rezultātā ir notikušas izmaiņas. Pēc darbu pabeigšanas dzīvokļa īpašniekam izsniegs jaunu kadastrālās uzmērīšanas lietu. Pirms pieteikt nepieciešamo pakalpojumu, aicinām īpašniekus sazināties ar Valsts zemes dienestu, rakstot uz e-pasta adresi: info@vzd.gov.lv vai zvanot uz informatīvo tālruni: 67038800.

Vairāk par mājokļu pārbūvi lasāms publikācijā “Pārbūve dzīvoklī. Kad vajadzīga saskaņošana un atļaujas (ll)”.