Apsūdzētajiem noteiktais brīvības atņemšanas sods ir robežās no deviņiem mēnešiem līdz vienam gadam, atņemot tiesības veikt komercdarbību akcīzes preču aprites jomā uz diviem gadiem. Tāpat no apsūdzētajiem valsts labā solidāri piedzīta mantiskā kaitējuma kompensācija 25 001 282,83 eiro apmērā un preču zīmju īpašniekiem nodarītais kaitējums vairāku miljonu eiro apmērā. Tāpat viņiem jāsedz valsts labā procesuālos izdevumus par valsts nodrošinātas juridiskās palīdzības sniegšanu.
Organizētās grupas dalībnieki ir Ukrainas pilsoņi. Katrs no viņiem veica savus pienākumus atbilstoši iepriekš noteiktai pienākumu sadalei – strādāja uz cigarešu ražošanas līnijas, veica cigarešu pakošanu, ražotnes sakārtošanas darbus u. c. Tabakas izstrādājumu ražošanai un uzglabāšanai tika izmantota kāda ēka Ludzā, ko Valsts robežsardze atklāja 2024. gada decembrī. Kopumā tika izņemtas 129 278 980 cigaretes un 45 364 kilogrami mehāniski sasmalcinātas tabakas.
Apzinoties, ka viņiem nav atļaujas vairākām kompānijām piederošo preču zīmju, piemēram, “Marlboro”, “L&M”, “Winston”, “SOVEREIGN”, “CAMEL”, izmantošanai, mantkārīgu motīvu vadīti apsūdzētie tās nelikumīgi izmantoja. Tādējādi tika nodarīts kaitējumu šo preču zīmju īpašnieku ar likumu aizsargātām tiesībām un interesēm.
Izvērtējot izdarītā noziedzīgā nodarījuma smagumu, raksturu, kaitīgumu, apsūdzēto lomu organizētās grupas sastāvā un personību, kā arī to, ka apsūdzētie pilnībā atzina savu vainu un izmantoja Kriminālprocesa likumā paredzētās tiesības uz sadarbību, kas izpaudās vienkāršāka procesa veida izvēlē, prokurori ar apsūdzētajiem noslēdza vienošanos par vainas atzīšanu un sodu, ko pēc tam tiesa apstiprināja.
Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr viņas vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.