Lasīšanai: 1 minūte

Ja ir uzturēšanās atļauja, vīzu nevajag

J
jautā:
30. novembrī, 2015
Jānis

Mans draugs no Krievijas apprecas ar LR pilsoni, viņam tiek pagarināta termiņuzturēšanās atļauja. Vai šajā gadījumā viņiem ir nepieciešama vīza?

A
atbild:
18. decembrī, 2015
Vineta Vilcāne
speciāli LV portālam

Krievijas Federācijas pilsonis Latvijā var uzturēties ar vīzu vai uzturēšanās atļauju. Ja persona ir saņēmusi termiņuzturēšanās atļauju, vīza nav nepieciešama.