Lasīšanai: 1 minūte

Kur vērsties par naudas atmaksu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
01. aprīlī, 2023
Artūrs

Vai kādam sanāca atgūt naudu par biļetēm uz Nurlana Saburova koncertu? Tas tika pārcelts, un neviens neuzņemas atbildību par naudas atdošanu (ne “Biļešu serviss”, ne organizators). Visi pārmet viens otram.

A
atbild:
06. aprīlī, 2023
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs
Eva Eglīte, sabiedrisko attiecību speciāliste

Pasākuma “Nurlans Saburovs Stand Up Šovs”, kam bija jānotiek 2020. gada 15. februārī ATTA centrā, organizators ir SIA “Swiss Beauty”. Par biļešu naudas atmaksu atbildīgs ir pasākuma rīkotājs.

Saskaņā ar www.ur.gov.lv publicēto informāciju Valsts ieņēmumu dienests 2020. gada 16. jūnijā ir pieņēmis lēmumu Nr. 30. 1-8.59.2/NP/94509 par SIA “Swiss Beauty” darbības izbeigšanu, un 2020. gada 4. novembrī uzsākta SIA “Swiss Beauty” likvidācija.

Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” 2020. gada 9. novembra numurā Nr. 217 norādīts, ka par SIA “Swiss Beauty” likvidatoru iecelta Kristīne Volkova, adrese: Valdeķu iela 53–3, Rīga. Tātad, lai atgūtu naudu par biļetēm, būtu jāvēršas pie SIA “Swiss Beauty” likvidatora.