Lasīšanai: 1 minūte

Piedziņas vēršana uz SIA mantu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
17. maijā, 2022
Arnis

Labdien! Man kā fiziskai personai ir izveidojušies parādi par CSN pārkāpumiem, un jau ir iesaistīti tiesu izpildītāji, un stāv liegums manam auto un mantai. Tagad vēlos uz sava vārda atvērt SIA un reģistrēt tehniku. Vai tiesu izpildītāji var vērst piedziņu uz man piederošo SIA tehniku?

A
atbild:
02. jūnijā, 2022
Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padome
Līna Lontone, sabiedrisko attiecību speciāliste

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību ir komercsabiedrība, juridiska persona, kuras pamatkapitāls sastāv no pamatkapitāla daļu nominālvērtības kopsummas. Ja parādnieks nav pati juridiskā persona – SIA –, tad tiesu izpildītājs nevarēs reģistrēt liegumus uz jūsu SIA piederošajiem transportlīdzekļiem par jūsu kā fiziskas personas parādiem.