Lasīšanai: 1 minūte

Lai iegūtu mantojumu, jādodas pie zvērināta notāra

J
jautā:
17. aprīlī, 2012
Andrej Bobrovskihs

Mans tēvs ir miris 3.01.12. Viņam piederēja dzīvoklis pēc adreses Vecmīlgrāvja L 1 līnija 47. Es esmu viņa meita. Kas man jādara, lai es varētu pretendēt uz viņa īpašumu. Par tēva nāvi uzzināju 13.04.12.

A
atbild:
18. aprīlī, 2012
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Lai noskaidrotu iespējas apstiprināties mantojuma tiesībās, gada laikā pēc mantojuma atstājēja nāves Jums ir jāiesniedz mantošanas iesniegums zvērinātam notāram.

Dodoties pie notāra, līdzi jāņem Jūsu personu apliecinošs dokuments (pase), tēva miršanas apliecība, radniecību apliecinoši dokumenti (dzimšanas, laulības apliecības) un dzīvokļa īpašuma tiesības apliecinošs dokuments, kas apliecina mantojamās mantas piederību mantojuma atstājējam.