Lasīšanai: 1 minūte

Parāda piedziņa par neierašanos uz tiesas sēdi

J
jautā:
21. jūlijā, 2023
Dana

Labdien! Vai piespiedu naudas sodam, ko tiesa piemēro par neierašanos sēdē kā lieciniekam, piedziņai nonākot pie ZTI, var iestāties noilgums pēc pieciem gadiem, līdzīgi kā tas ir ar naudas sodu?

A
atbild:
21. septembrī, 2023

Ja piemērotais sods ir procesuālā sankcija, nevis administratīvais naudas sods, šāda soda piespiedu piedziņai nav noilguma.