TĒMA: Tieslietas

Narkotisko vielu aprite

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
04. decembrī, 2022
Kārlis

Labdien! Vēlos pasūtīt 95% HHC 1 ml kārtridžu (pieejams: https://kanavape.eu/shop/hhc-1ml-cartridge-super-lemon-haze/). Vēlos noskaidrot, vai šādu produktu iegāde un nogādāšana uz Latviju ir legāla? Jau iepriekš pateicos par sniegto atbildi!

A
atbild:
15. decembrī, 2022

Ja importējamā viela nav iekļauta likuma “Par Krimināllikuma spēkā stāšanās un piemērošanas kārtību” pielikumos un tā nesatur narkotiskās vai psihotropās vielas, šādu vielu aprite nav aizliegta.

Savukārt Narkotisko un psihotropo vielu un zāļu, kā arī prekursoru likumīgās aprites likuma 39. panta trešā daļa nosaka, ka fiziskās personas nav tiesīgas nosūtīt un saņemt II un III sarakstā iekļautās zālesizmantojot iekšzemes un starptautiskos pasta sūtījumus.

Ņemot vērā, ka minētajam preparātam ir ļoti būtiska līdzība ar THC, pirms šāda preparāta iegādes un nosūtīšanas uz Latviju aicinām Jūs konsultēties ar Zāļu valsts aģentūru. Papildus rekomendējam iepazīties ar LV portāla E-konsultācijā Nr. 27043 sniegto atbildi lasītājam.