Lasīšanai: 1 minūte

Ja ir strīda situācija ar interneta veikalu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
15. septembrī, 2022
Roberts

Sveiki! Esmu apkrāpts interneta vietnē Alibaba.com. Konkrētais pārdevējs it kā ir no ASV, taču naudu sūtīju caur Western Union uz Meksiku kaut kādam meksikānim vai spānim, spriežot pēc vārda un uzvārda. Kā rīkoties šajā situācijā, lai rastu vismaz kaut kādu risinājumu? Pašreiz notiek komunikācija ar vietni Alibaba.com. Pēc viņu teiktā noprotams, ka nav lielu cerību uz līdzekļu atgūšanu. Jau iepriekš pateicos par sniegto atbildi!

A
atbild:
16. septembrī, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Šajā gadījumā Jums būtu jāvēršas Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, zvanot uz kādu no konsultatīvajiem tālruņiem: 65452554, 688056551, 68806553, 68806550, 68806549.

Darba laiks: pirmdien–ceturtdien no plkst. 8.15 līdz 17.00, piektdien no plkst. 8.15 līdz 15.45.