Lasīšanai: 1 minūte

Mantojuma apliecības autentiskums

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
07. augustā, 2022
Анна

Как и где можно проверить, что “mantojuma aplieciba”, действительно таковой является, а не подделана "умными людьми"? Спасибо.

Kā un kur var pārbaudīt, vai mantojuma apliecība ir īsta un nav viltota? Paldies.

A
atbild:
12. augustā, 2022

Mantojuma apliecību izsniedz zvērināts notārs. Tādējādi, vēršoties pie notāra, var noskaidrot, vai dokuments ir autentisks. Notāru kontakti ir pieejami šeit. Vairāk par mantojuma kārtošanas procesu soli pa solim lasiet šeit.