Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Ja kaimiņš lieto narkotiskās vielas

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
01. augustā, 2022
Agneta

Daudzdzīvokļu namā kaimiņš regulāri smēķē marihuānu gan dienas laikā, gan pusnaktī. Smēķē uz balkona, kas jau pēc būtības ir pārkāpums, bet kā rīkoties tieši ar to narkomāniju? Visa smaka nāk dzīvokļos. Runājot ar kaimiņiem, ir tuvākie 4 dzīvokļi, par kuru iemītniekiem neko lāga nezinām, iespējams, kāds no tiem ir marihuānas smēķētājs.

A
atbild:
04. augustā, 2022

Šādā situācijā jums ir jāvēršas Valsts policijā ar iesniegumu par iespējamu Krimināllikuma 253., 253.1 vai 253.2 pantu pārkāpumiem, iesniegumā aprakstot konstatētos faktus.