Lasīšanai: 1 minūte

Ja diviem īpašumiem ir viens kadastra numurs

J
jautā:
05. martā, 2020
Marija

Gribam pirkt dzīvokli, kas atrodas vecā, restaurētā mājā. Agrāk bija divi dzīvokļi, kas tagad ir sadalīti uz diviem, mēs pirksim tikai vienu, tomēr abiem ir viens kadastra numurs. Kādi ir riski un mīnusi?

A
atbild:
17. martā, 2020
Valsts zemes dienests
Iveta Ciganova, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Diemžēl jautājumā izklāstītā informācija neļauj iegūt skaidru priekšstatu par attiecīgo īpašumu, kā arī secināt, kādi darbi būtu veicami, lai sakārtotu šo īpašumu, ja tas ir nepieciešams. Tāpēc aicinām jautājumu par iespējamiem riskiem uzdot juridisko pakalpojumu sniedzējam. Savukārt, lai noskaidrotu vispārēju informāciju par konkrēto īpašumu un nepieciešamajām darbībām šī īpašuma sakārtošanai, sazinieties ar Valsts zemes dienestu pa tālruni 67038800.