Lasīšanai: 1 minūte

Vai nepieciešama pedagoģiskā izglītība, lai organizētu bērnu pasākumus

J
jautā:
04. jūlijā, 2019
Jūlija

Labdien! Vai Ministru kabineta noteikumi attiecas uz ballīšu istabas organizēšanu, ja tur plānojam pieņemt bērnus tikai kopā ar vecākiem, būtībā izīrēt viņiem telpas? Ballītes laikā mēs pat neplānojam būt klāt. Vai šajā gadījumā ir nepieciešama pedagoģiskā izglītība?

A
atbild:
16. oktobrī, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Lai izīrētu telpas, pedagoģiskā izglītība nav nepieciešama. Vienlaikus vēršam uzmanību, ka jāņem vērā vairākas citas prasības, kuras sīkāk izklāstītas, piemēram, e-konsultācijā par bērnu rotaļu centra izveidi.