Lasīšanai: 1 minūte

Komandējuma dienas nauda Lietuvā – 29 eiro

J
jautā:
24. maijā, 2016
Inese

Labdien! Cik jāsaņem dienas komandējuma nauda komandējumā Lietuvā? Paldies!

A
atbild:
25. maijā, 2016
Lidija Dārziņa
LV portāls

Izdevumu diennakts normas komandējumiem (darba braucieniem) uz ārvalstīm noteiktas Ministru kabineta noteikumos Nr. 969 „Kārtība, kādā atlīdzināmi ar komandējumiem saistītie izdevumi”. Dienas naudas norma komandējumā Lietuvā ir 29 eiro.