Lasīšanai: 1 minūte

Darba aizsardzības prasības attiecas arī uz pašvaldības remontstrādniekiem

J
jautā:
09. martā, 2016
Gija

Labdien! Vai MK noteikumu Nr.92 "Darba aizsardzības prasības, veicot būvdarbus" 28.3 punktā minētās apliecības jāizsniedz arī pašvaldības darbiniekiem - remontstrādniekiem (veic krāsošanas darbus)? Paldies!

A
atbild:
14. martā, 2016
Valsts darba inspekcija
Zaiga Strode, Darba tiesību nodaļas vadošā juriskonsulte

Ministru kabineta 2003.gada 25.februāra noteikumu Nr.92 „Darba aizsardzības prasības, veicot būvdarbus” 28.3 punkts nosaka, ka katram būvobjektā nodarbinātajam pēc personu apliecinoša dokumenta vai transportlīdzekļu vadītāja apliecības uzrādīšanas izsniedz nodarbinātā apliecību.

Minētā norma neparedz izņēmumus pašvaldības darbiniekiem.