neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 34092
Lasīšanai: 1 minūte
J
jautā:
03. oktobrī, 2024
Atis

Labdien!
Papildus darba līgumā noteiktajai stundas likmei (X Eur), ir darba dēvēja rīkojums par 0,50 Eur piemaksu pie stundas likmes. Faktiski, darbinieki katru mēnesi saņema atalgojumu, kurš sastāv no X+0,50 Eur par katru stundu. Zēmāk atalgotajiem darbiniekiem šīs pielikums bija jūtams, jo sastādīja līdz 7-8% no ikmēneša algas.
Šīs rīkojums nebija terminēts, tas bija izdots pirms trim gadiem, un darbinieki ar to iepazinās pret parakstu.
Saņemot kārtējo algu, darbinieki uzzināja, ka vairāk šī piemaksa nebūs, jo rīkojums atcelts.
Vai uz šo gadījumu netiek attiecināmi nosacījumi par to, ka darbinieki jābrīdina mēnesi iepriekš par būtiskām darba pildīšanas nosacījumu izmaiņām? Vai darba dēvējam darbinieki bija jāiepazistina ar rīkojuma atcelšanu? Paldies!

A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.