neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 34090
Lasīšanai: 1 minūte
J
jautā:
03. oktobrī, 2024
inga

Pilngadīgs dēls no vecāku dzīvesvietas, tiem klāt neesot, izveda daudzas vērtīgas mantas, ko savulaik iegadajās māte.  Mātei ir saglabāti preču iegades dokumenti. Dēls nevelas atgriez paņemto tehniku un mantas. Kā arī dēls bija lūdzis aizdot naudu studijām RTU. Vairāk nekā četrus gadus uz dēla kontu tika veikti bankas pārskaitījumi. Uz jautājumu, kad tiks atdots aizņēmums, atbildes nebija un tika nobloķēti abu vecāku telefonu numuri, ar dēlu nav nekādu sakaru. Dēlam ir pastāvīgs darbs un īrē dzīvokli. Kā risināt šo nejauko situāciju?

A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.