Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Īrnieka pienākumi

J
jautā:
17. jūlijā, 2024
Sabīne

Labdien! Vai man kā īrniekam ir jāmaksā par kopējiem mājas remontdarbiem? Vai arī tas jādara dzīvokļa īpašniekam? Paldies!

A
atbild:
19. jūlijā, 2024

Lai rastu atbildi uz jautājumu, jums ir jāiepazīstas ar pušu starpā noslēgto īres līgumu. Ja īres līgums paredz īres maksas un komunālo maksājumu veikšanu, tad mājas kopējo remontdarbu izmaksas (proporcionāli) jāsedz dzīvokļa īpašniekam, nevis īrniekam.