Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

Ko nozīmē norāde “atrasties ģimenes ārsta uzraudzībā”

J
jautā:
16. maijā, 2024
Aldis

Labdien! Izrakstoties no stacionāra, saņēmu izrakstu, kurā tika norādīts atrasties ģimenes ārsta uzraudzībā. Vēlos saprast, ko nozīmē norāde atrasties ģimenes ārsta uzraudzībā, kādai ģimenes ārsta rīcībai un darbībām seko? Jau iepriekš pateicos!

A
atbild:
14. jūnijā, 2024
Veselības inspekcija
Inese Vēvere, Veselības aprūpes departamenta vecākā referente
Santa Galiņa
LV portāls

Veselības inspekcijas Veselības aprūpes departamenta vecākā referente Inese Vēvere skaidro, ka šādā gadījumā ar saņemto izrakstu no slimnīcas jums jādodas pie sava ģimenes ārsta, kurš iepazīsies ar izraksta saturu un lems par turpmāko ārstniecību.

Tātad šī norāde par tālāko ārstniecību, ja tā nepieciešama, jānodod ģimenes ārstam.