Lasīšanai: 1 minūte

Kolektīva saliedēšanas pasākumi pašvaldības iestādē

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
22. augustā, 2022
Dace

Labdien!
Vai ir spēkā esošs normatīvais regulējums, kas nosaka, kā pašvaldības iestādē var tikt organizēti kolektīva saliedēšanas pasākumi un kādas izdevumu pozīcijas var tikt apmaksātas no pašvaldības budžeta?

A
atbild:
02. septembrī, 2022
Valsts kanceleja
Santa Jirgensone, Komunikācijas departamenta konsultante

Kolektīva saliedēšanas pasākumi ir viens no veidiem, kā valsts un pašvaldību institūcijās var motivēt nodarbinātos, tomēr normatīvie akti neparedz tādu izdevumu pozīciju, kas būtu tieši attiecināma uz kolektīva saliedēšanas pasākumu organizēšanu. Nav arī spēkā esoša regulējuma, kas noteiktu, kā pašvaldības iestādē var tikt organizēti kolektīva saliedēšanas pasākumi un kādas izdevumu pozīcijas iestāde var segt no pašvaldības budžeta.