Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vai var paplašināt māju

J
jautā:
25. martā, 2022
Jānis

Man ir zemesgabals ar divstāvu māju. Gribu māju paplašināt, bet tagad ir veiktas izmaiņas teritoriālajā plānojumā un atļauta tikai vienstāva apbūve. Vai būvvalde var aizliegt mājai būvēt divstāvu piebūvi? Piebūve var būt tikai viens stāvs, kas māju padara vizuāli nepievilcīgu.

A
atbild:
29. martā, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Viss ir atkarīgs no vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumiem, tāpēc ar savu jautājumu jums būtu jāvēršas vietējā būvvaldē.