Kredītsaistību refinansēšana

J
jautā:
03. oktobrī, 2021
Ina

Kur Latvijā iespējams vērsties pēc finanšu konsultācijas/palīdzības, ja ir vairāki ātro kredītu maksājumi un visas pieejamās kredītiestādes atsaka kredītu apvienošanu/refinansēšanu? Turklāt mēneša maksājums ir milzīgs un būtu nepieciešams sakārtot šo situāciju.

A
atbild:
26. oktobrī, 2021

Latvijā ir salīdzinoši liels banku un nebanku aizdevēju loks, kas piedāvā gan aizdevumu izsniegšanu, gan esošo aizdevumu refinansēšanu. LV portāla redakcija nav tiesīga Jums rekomendēt kādu konkrētu kredītiestādi vai nebanku aizdevēju. Kā tas izriet no jautājuma, Jūs jau patstāvīgi esat mēģinājis (-usi) šo situāciju atrisināt, taču neveiksmīgi. Iespējams, Jums vajadzētu mēģināt slēgt vienošanos ar esošajiem aizdevējiem, pagarinot aizdevuma periodu un tādējādi samazinot ikmēneša maksājumus. Iespējams, palīdzību (konsultēšanas jomā) Jums varētu sniegt Patērētāju tiesību aizsardzības centrs.