Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Apsaimniekošanas naudas iemaksas

J
jautā:
09. jūlijā, 2020
larisa

Labdien! Tagad tiek dibināta daudzdzīvokļu mājas biedrība, apsaimniekošanas konts vēl nav atvērts. Mans jautājums: vai ir likumiski valdei pieprasīt, lai apsaimniekošanas nauda tiktu iemaksāta kontā no gada sākuma?

A
atbild:
15. jūlijā, 2020
Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija
Ģirts Beikmanis, valdes priekšsēdētājs

Nezinot situācijas detaļas, uz šo jautājumu ir grūti atbildēt. Valde var pieprasīt tikai to, kas lemts kopības vai biedrības lēmumos. Jautājumu, vai ir likumīgi valdei pieprasīt, lai apsaimniekošanas nauda tiktu iemaksāta kontā no gada sākuma, var izšķirt tikai tiesa.