Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vai var aizliegt ierīkot dzīvoklī optisko internetu

J
jautā:
18. maijā, 2023
Jānis

Vai daudzdzīvokļu mājas vecākajam ir tiesības neļaut dzīvokļa īpašniekam ievilkt dzīvoklī optisko internetu privāto nesaskaņu ar konkrēto pakalpojumu sniedzēju? Kādas man ir tiesības šajā jautājumā?

A
atbild:
19. maijā, 2023
Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija
Ģirts Beikmanis, valdes priekšsēdētājs

Nē, mājas vecākajam nav tiesības liegt dzīvokļa īpašniekam ierīkot optisko internetu, ja šāda pakalpojuma pieejamība mājā nav ierobežota. Pakalpojumu sniedzēju skaita ierobežojums parasti tiek noteikts ar dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu.