TĒMA: Tieslietas

Par zemesgrāmatu nodaļas piekritību

J
jautā:
01. jūnijā, 2020
Krista

Bijām iesnieguši dāvinājuma līgumu. Saņēmu šādu atbildi. Kur es varu saņemt zemesgrāmatu uz sava vārda? PAZIŅOJUMS PAR TIESNEŠA LĒMUMU: tiesa (Zemesgrāmatu nodaļa): Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa. Nostiprinājuma lūguma iesniegšanas datums: 21.05.2020. Žurnāla numurs: 300005129955. Lūguma saturs: Sarma Šimase, Krista Ārena lūdz nostiprināt īpašuma tiesības Kristai Ārenai uz nekustamo īpašumu Pļavnieku iela 7-63, Rīga, uz privātā kārtā noslēgta dāvinājuma līguma pamata. Lēmuma datums: 01.06.2020. Lēmuma veids: lūgums apmierināts pilnā apmērā.

A
atbild:
08. jūnijā, 2020
Olga Lauva
juriste

Pamatojoties uz Zemesgrāmatu likuma 3. pantu, katrs nekustamais īpašums ierakstāms zemesgrāmatā tajā rajona (pilsētas) tiesā, kuras darbības teritorijā tas atrodas.

Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā esošs nekustamais īpašums ierakstāms Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas zemesgrāmatā.

Ņemot vērā iepriekš minēto, zemesgrāmatas apliecību jūs varat saņemt Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas zemesgrāmatu nodaļā pēc adreses: Ieriķu iela 5, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1084.

Zemesgrāmatu nodaļas darba laiku un kontaktinformāciju meklējiet mājaslapā: https://www.zemesgramata.lv/