Lasīšanai: 1 minūte

Kā atsaukt iesniegumu par darba attiecību uzsākšanu

J
jautā:
11. decembrī, 2019
Jekaterina

Labdien! Es uzrakstīju iesniegumu (09.12.2019.), lai mani pieņemtu darbā no 02.01.2020. Parakstīju arī dokumentu par to, ka tikšu pieņemta darbā no 02.01.2020. uz pārbaudes laiku (3 mēnešiem), bet pats darba līgums nav parakstīts. Man ir mainījušies dzīves apstākļi. Vai varu neuzsākt darbu un pārtraukt darba attiecības ar šo darba devēju? Paldies!

A
atbild:
12. decembrī, 2019
Zaida Kalniņa
LV portāls

Ja ir mainījušies apstākļi, kas liedz uzsākt darba attiecības iepriekš pieņemtās vienošanās ceļā, Jums šī informācija ir jādara zināma darba devējam.

To var izdarīt, nosūtot darba devējam pa pastu kā ierakstītu vēstuli  vai elektroniski parakstītu ar drošu elektronisko parakstu Jūsu rakstveida iesniegumu, kurā lūdzat atsaukt savu iesniegumu par darba attiecību uzsākšanu. Iemesli nav jāpaskaidro.