Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Mērnieku darba jautājumus risina mērniecības sertificēšanas centri

J
jautā:
10. jūnijā, 2019
Zane Urtane

Ko darīt gadījumā, ja mērnieks ir izmērījis robežas, iesniedzis plānus, bet Zemes dienests ir atgriezies ar jautājumiem, taču mērnieks neliekas ne zinis un nav dabūjams rokā?

A
atbild:
11. jūnijā, 2019
Valsts zemes dienests
Iveta Ciganova, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Jebkurus jautājumus, kas skar mērniecību un mērnieku darbu, risina mērniecības sertificēšanas centrs, kas izsniedzis mērniekam sertifikātu. Latvijā ir trīs mērnieku sertificēšanas centri:

  • LMB Sertifikācijas centrs;
  • SIA “Mācību un konsultāciju centrs ABC”;
  • SIA “Sertifikācijas centrs”.

Šajā gadījumā ieteiktu vērsties pie mērnieku sertificēšanas institūcijas.