Lasīšanai: 1 minūte

Darba līgumā norāda visus ieņemamos amatus

J
jautā:
07. janvārī, 2019
Kerija

Labdien! Vēlos zināt – kā pareizāk norādīt profesiju, ja uzņēmumā dara vairākus darbus?
Teiksim, ja mani darbā pieņem kā lietvedi, bet atbilstošas kvalifikācijas man nav, taču vienlaikus esmu arī sagādnieks. Kādam profesijas tipam tad es piederēšu?

A
atbild:
22. janvārī, 2019
Zaida Kalniņa
LV portāls

Ja, vienojoties par darba attiecību nodibināšanu, panākts, ka darbinieks veiks gan pamatdarbu, gan papilddarbu un tādējādi ieņems vairākus amatus, darba līgumā būtu korekti norādīt abus ieņemamos amatus un abu amatu kodus.

Sekojoši darba līgumā atrunā, ka darbinieks attiecīgajā amatā veic papilddarbu un sekojošus pienākumus saskaņā ar attiecīgo profesiju klasifikatora kodu.