Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Krāpnieciskas reklāmas

J
jautā:
16. janvārī, 2017
Inta

Kur vērsties, ja ir gandrīz apstiprinājušās aizdomas par krāpniecisku reklāmu (uz kuru esmu laikam "uzķērusies")? Īsumā – “Inbox” serverī pēc reklāmas, kas izskatījās ticama, bet, to nepārbaudot, pasūtīju valodu apguves kursus (vēlu vakarā), bet 2. dienā nevarēju atrast saiti, ar kuru iegūt šos kursus. Meklējot pēc dažādiem atslēgvārdiem, atradu šo saiti – https://cristina-scacun.blogspot.com/2016/10/noua-formula-automata-leo-anders-ce.html, kurai nesapratu izcelsmes valsti, bet atradu dažādus pavedienus agrāk redzētām līdzīgām lapām citām reklāmām, bet – nekādu kontaktu saziņai... Visticamāk, tā ir krāpnieka vai pat krāpnieciskas grupas lapa, jo atradu radniecīgu, domājams, romāņu saiti. Kā varu pārbaudīt, vai šajā gadījumā kļūdos vai aizdomas ir pamatotas, un kur tieši varu vērsties, ja aizdomas apstiprināsies?

A
atbild:
01. februārī, 2017
Laura Studente
LV portālam

Jūs varat ziņot, par noziedzību vēršoties Valsts policijā. Kontakti pieejami šeit.