Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Informācija par soda punktiem pieejama CSDD e-pakalpojumu portālā

J
jautā:
11. septembrī, 2016
Juris Kančs

Labvakar! Sakiet, lūdzu, cik man ir soda punkti un kad beidzas?

A
atbild:
12. septembrī, 2016
Elīna Gulbe
LV portāls

Pārkāpumu uzskaites punktu skaitu var uzzināt, piereģistrējoties CSDD e-pakalpojumiem. Informācija bez maksas pieejama sadaļā “CSN pārkāpumi”.

Soda punkti ir spēkā divus gadus no to piešķiršanas brīža, bet, ja tiek izdarīts pārkāpums, par kuru piešķir astoņus punktus, tie ir spēkā piecus gadus. Vairāk informācijas šeit.