DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

LDDK 30 gadu jubilejā pasniedz “Gada tautsaimnieks 2023” balvu

Publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļā svinīgā pieņemšanā ar Valsts prezidenta klātbūtni tika atzīmēti 30 gadi kopš Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) dibināšanas. Šī notikuma galvenais mērķis bija godināt tos cilvēkus, kas vairāku gadu garumā ieguldījuši darbu sociālā dialoga stiprināšanā un organizācijas izaugsmē, kā arī pasniegt “Gada tautsaimnieks 2023” balvu. 

“Līdzšinējā LDDK darbība un arī turpmākie panākumi nebūtu iespējami bez mūsu biedriem. No viņu motivācijas un spējas vienoties savā starpā un aiznest ziņojumus līdz sadarbības partneriem ir atkarīgs pārmaiņu temps. Un pārmaiņu ieviešana ir mūsu organizācijas DNS, tāpēc turpināsim iesākto gan darbaspēka nodokļu, gan cilvēkkapitāla un citu uzņēmējdarbības vides konkurētspējas jautājumu veicināšanā,” savā uzrunā pasākuma apmeklētājiem sacīja LDDK prezidents Andris Bite. 

Svinīgās pieņemšanas apmeklētāju vidū bija gan Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, kā arī Latvijas lielāko darba devēju pārstāvji un LDDK sociālie un sadarbības partneri. Pasākums norisinājās Mežaparka estrādes Kokaru zālē, kur tika pasniegtas pateicības ilggadējiem padomes locekļiem, LDDK darbiniekiem, kā arī ikgadējais LDDK apbalvojums - “Gada tautsaimnieks 2023” tituls. 

Kā Gada tautsaimnieks 2023 tika apbalvots SIA ”Veselības centrs 4” valdes priekšsēdētājs, Biedrības “Veselības aprūpes darba devēju asociācija” valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds. Māra Rēvalda ieguldījums Latvijas medicīnas attīstībā un sabiedrības labklājības un veselības  nodrošināšanā ir būtisks, jo SIA “Veselības centrs 4” Māra Rēvalda vadībā gandrīz trīsdesmit gadu ilgajā pastāvēšanas laikā ar saviem darbiem un piemēru, sekojot līdzi pasaules tendencēm medicīnā, pārdomāti investējot nopelnītos līdzekļus uzņēmuma attīstībā, sekmē un nodrošina novitātes medicīnā, paplašina savu darbību un modernizē pacientu aprūpi, ieviešot jaunas ārstniecības tehnoloģijas un metodes savā uzņēmumā.  

Par nozīmīgu ieguldījumu sociālā dialoga stiprināšanā tika apbalvoti ilggadējie LDDK padomes locekļi: LDDK goda prezidents Vitālijs Gavrilovs, SIA “Latvijas Mobilais telefons” prezidents Juris Binde, ilggadējs AS “Latvijas Finieris” padomes priekšsēdētājs Juris Biķis, kā arī uzņēmēji: Aiva Vīksna, Arkādijs Suškins, Jevgēņijs Kalējs. 

“30 LDDK pastāvēšanas gados ir paveikts daudz, lai uzbūvētu un leģitimizētu organizāciju, padarītu tās biedrus vienotus, mūsu rīcību efektīvu. Ir paveikts liels darbs, lai tiktu pārstāvētas darba devēju intereses Latvijā, un šobrīd mūsu darbs ir izmantot esošos resursus un gadu gaitā uzkrāto pieredzi, lai pielāgotos mūsdienu mainīgajiem apstākļiem un dotos uz priekšu – nākamajā LDDK trīsdesmitgadē,” sacīja LDDK ģenerāldirektors Kaspars Gorkšs. 

Par ieguldījumu LDDK organizācijas attīstībā tika apbalvoti ilggadējie darbinieki: Ieva Jaunzeme, Līga Meņģelsone, Ilona Kiukucāne, Jolanta Vjakse, Anita Līce, Pēteris Leiškalns. 

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) ir lielākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. Kopš 1993. gada LDDK pārstāv darba devēju intereses sociālajā dialogā ar valsti un arodbiedrībām, konsultējot un rekomendējot rīcības, kas var palīdzēt uzņēmējdarbības, tautsaimniecības un līdz ar to arī sabiedrības izaugsmei. Organizācija apvieno 158 biedrus – uzņēmējus, kā arī nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas.  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI