Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

No slimības lapas sociālo nodokli neatvelk

J
jautā:
04. septembrī, 2011
Frenkija Lipiņa

Vai no slimības lapas pabalsta atvelk arī sociālo nodokli?

A
atbild:
15. septembrī, 2011
Labklājības ministrija
Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja

Ne no viena valsts sociālās apdrošināšanas pabalsta sociālais nodoklis netiek atvilkts.

Slimības pabalsts ir vienīgais pabalsts, no kura tiek ieturēts iedzīvotāju ienākuma nodoklis, ņemot vērā neapliekamo minimumu, atvieglojumus par apgādībā esošām personām - bērniem u.c.

Papildu informāciju varat atrast šajos normatīvajos aktos un LV portāla sagatavotajos skaidrojumos: