Labdien! Slēdzot līgumu ar siltumpiegādātāju, pakalpojuma nodrošinātājs pieprasa līgumam pievienot īpašumtiesību apliecinošu dokumentu (zemesgrātamas kopiju) uz konkrēto īpašumu. Vai šāda prasība ir pamatota?
Prasība ir pat ļoti loģiska: pakalpojuma sniedzējs vēlas līgumu slēgt ar atbildīgu nekustamā īpašuma īpašnieku (vai vienu no tiem), un minētais dokuments šīs īpašuma tiesības apliecina.
Viena kalendāra mēneša ietvaros sniedzam 200 e-konsultācijas.
Tā kā limits ir sasniegts, jautājumu varēsi iesniegt, sākot no nākamā mēneša 1.dienas.
Iespējams, ka atbilde uz līdzīgu jautājumu jau ir sniegta, tāpēc izmanto e-konsultāciju meklētāju!