Lasīšanai: 1 minūte

Vai vienlaikus var saņemt bezdarbnieka pabalstu un invaliditātes pensiju

J
jautā:
08. jūlijā, 2024
Alīna

Labdien! Esmu 3. grupas invalīde kopš bērnības un drīzumā nestrādāšu, vēlos pieteikties VSAA bezdarbnieka pabalstam. Katru mēnesi saņemu invaliditātes pabalstu, bet vai ar bezdarbnieka pabalsta piešķiršanu man vēl joprojām maksās gan invaliditātes pensiju, gan bezdarbnieka pabalstu? Atradu informāciju no 2022. gada, bet neesmu pārliecināta par tās aktualitāti.

A
atbild:
11. jūlijā, 2024
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ja personai ir piešķirts bezdarbnieka pabalsts, to maksā arī tad, ja viņa saņem invaliditātes pensiju.