Lasīšanai: 1 minūte

Medicīniskās izziņas derīguma termiņš

J
jautā:
05. decembrī, 2023
Janisvilcans

Kāds ir medicīniskās izziņas derīguma termiņš?

A
atbild:
19. decembrī, 2023

Tā kā jautājumā nav norādīts, par kādas medicīniskās izziņas derīguma termiņu ir runa, nav iespējams sniegt pilnvērtīgu atbildi ar norādi uz tiesību aktu, kas to pamatotu.

Ja jautājumā ir domātas ziņas par transportlīdzekļa vadītāja medicīniskās izziņas derīguma termiņu, to var atrast CSDD e-pakalpojumos: reģistrētajiem lietotājiem jāievada e-pasta adrese un parole; jāautorizējas ar internetbanku, personas apliecību (eID karti) vai eParakstu, izmantojot portālu latvija.lv.

Reģistrējoties sadaļā “Vadītāja dokumenti”, var redzēt gan vadītāja apliecības, gan medicīniskās izziņas derīguma termiņu.

Vēršam uzmanību, ka minētos e-pakalpojumus var izmantot tikai CSDD sistēmā reģistrētie lietotāji.