Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Vai MUN maksātājam ir tiesības uz IIN neapliekamo minimumu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
04. martā, 2023
Iveta

Lasīju, ka MUN maksātājs nevar izmantot IIN neapliekamo minimumu. Vai tas attiecas tikai uz pašnodarbināto vai arī uz algotu darbu?

A
atbild:
12. aprīlī, 2023

Ja mikrouzņēmumu nodokļa (MUN) maksātājs paralēli saņem algota darba ienākumus, no kuriem tiek maksāts iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN), viņš nevar izmantot IIN neapliekamo minimumu.