Lasīšanai: 1 minūte

Rīkojumā par komandējumu ietveramā informācija

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
01. februārī, 2023
Vita

Labdien! Ja darbinieks tiek nosūtīts komandējumā, vai rīkojumā ir jānorāda darbinieka personas kods?

A
atbild:
10. februārī, 2023
Zaida Kalniņa
LV portāls

MK noteikumu Nr. 558 “Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtība” 67. punkts nosaka, ka ar rīkojuma dokumentu tiek veikta vienpersoniska vai koleģiāla organizācijas vai pasākuma vadība.

Iekšējā organizācijas rīkojuma dokumentā, piemēram, par darbinieka nosūtīšanu komandējumā, nav nepieciešama darbinieka personas koda norādīšana, ja vien uzņēmumā vienādā amatā nav nodarbināti divi vai vairāki darbinieki ar vienādu vārdu un uzvārdu.

Vadītājs, izdodot attiecīgo rīkojuma dokumentu, tajā norāda darbinieka vārdu, uzvārdu un ieņemamo amatu.