Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: E-vide

Kā elektroniski mainīt banku, kurā tiek saņemta pensija

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
10. janvārī, 2023
Jurijs Ļebedevs

Labdien! Ir vēlme mainīt banku, kurā tiek saņemta pensija, un konta numuru. Staigāt nevaru. Varu izmantot e-parakstu. Kā man rīkoties? P.S. Neatradu vietas, kur to varētu izdarīt elektroniski.

A
atbild:
16. janvārī, 2023

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) pakalpojumu pieteikšanai var izmantot VSAA oficiālo elektronisko adresi (e-adresi) portālā Latvija.lv vai nosūtīt ar drošu elektronisko parakstu (e-paraksts) parakstītu iesniegumu uz e-pasta adresi: pasts@vsaa.gov.lv