Lasīšanai: 1 minūte

Kā piekļūt Latvijas e-pakalpojumiem

J
jautā:
23. maijā, 2024
Guntars

Jau ilgāku laiku dzīvoju ārzemēs. Latvijas bankas kontu nelietoju. Vai ir kāda cita iespēja pieslēgties e-pakalpojumiem?

A
atbild:
29. maijā, 2024
Valsts reģionālās attīstības aģentūra
Kristaps Prēdelis, Administratīvā departamenta sadarbības projektu vadītājs

Ir iespēja pieslēgties, izmantojot kvalificētu paaugstinātas drošības elektroniskās identifikācijas līdzekli  eID, “eParaksts”, “eParaksts Mobile” , kā arī kvalificētu elektroniskās identifikācijas līdzekli “Smart ID”.

Jāpiebilst, ka no nākamā gada 1. janvāra portālā latvija.lv izvietotajiem e-pakalpojumiem varēs piekļūt tikai ar kvalificētiem paaugstinātas drošības elektroniskās identifikācijas līdzekļiem.