Lasīšanai: 1 minūte

Kad ir jāsniedz pieteikums uzturēšanās atļaujas pagarināšanai

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
11. decembrī, 2022
Olegs

Mana pastāvīgā uzturēšanās atļauja ir derīga līdz 18.04.2024. No kura līdz kuram datumam man ir nepieciešams iesniegt dokumentus PMLP tās pagarināšanai?

A
atbild:
27. decembrī, 2022

Ārzemnieks uzturēšanās atļaujas atkārtoti ir tiesīgs pieprasīt iepriekšējās uzturēšanās atļaujas derīguma termiņa laikā vai 90 dienu laikā pēc uzturēšanās atļaujas derīguma termiņa beigām (likumīgās uzturēšanās laikā), ņemot vērā dokumentu izskatīšanas (30 dienas) un uzturēšanās atļaujas izgatavošanas termiņu (10 darba dienas). Informācija par iesniedzamajiem dokumentiem ir pieejama Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes mājaslapā.