Lasīšanai: 1 minūte

Kā var norakstīt transportlīdzekli

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
24. oktobrī, 2022
Jazeps

Kā es varu norakstīt savu vieglo automašīnu, kuru neesmu izmantojis jau divus gadus? Vai to var izdarīt elektroniski? Cik tas maksā?

A
atbild:
02. novembrī, 2022
Signe Laizāne
LV portāls

Izlasot informāciju šajās CSDD mājaslapas sadaļās, uzzināsiet visu jums nepieciešamo par transportlīdzekļa norakstīšanu, kā arī izmaksas.

Transportlīdzekļa norakstīšana (vieglie auto, kravas auto līdz 3 500 kg, tricikli vai kvadracikli):