Lasīšanai: 1 minūte

Par pārkāpumu tiek atņemtas visu transportlīdzekļu vadīšanas tiesības

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
16. oktobrī, 2022
Maksims

Vadītājam ir A un B kategorijas tiesības. Par ātruma pārsniegšanu ar A kategorijas transportlīdzekli tika zaudētas A kategorijas tiesības. Vai šādā gadījumā tiek zaudētas arī B kategorijas tiesības?

A
atbild:
26. oktobrī, 2022
Signe Laizāne
LV portāls

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likuma 29. panta 4.1 punktu, ja personai transportlīdzekļu vadīšanas tiesības ir atņemtas uz laiku līdz gadam, persona, lai atjaunotu transportlīdzekļu vadīšanas tiesības, normatīvajos aktos par transportlīdzekļu vadīšanas tiesību iegūšanu un atjaunošanu noteiktajā kārtībā nokārto teorētisko eksāmenu. Par izdarīto pārkāpumu tiek atņemtas visu transportlīdzekļu vadīšanas tiesības.