Lasīšanai: 1 minūte

Cik reižu varēs saņemt 60 eiro atbalstu par malkas iegādi bez čeka

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
14. oktobrī, 2022
Jānis

Labdien! Cik reižu šajā apkures sezonā var iesniegt pieteikumu kompensācijas saņemšanai mājsaimniecībai par malkas iegādi bez čeka? Vai tikai vienu reizi mēnesī līdz apkures sezonas beigām, vai arī ir noteikts cits šīs kompensācijas regulējums? Paldies!

A
atbild:
18. oktobrī, 2022
Lidija Dārziņa
LV portāls

Par malku, kuras iegādei nav maksājumu apliecinoša dokumenta, valsts kompensēs vienreizēju fiksētu atbalstu 60 eiro apmērā vienam mājoklim.

Tas ir tikai viens atbalsta maksājums visai apkures sezonai. Lai saņemtu 60 eiro, iesniegums jāiesniedz jau līdz šīgada 30. novembrim.