Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Tiesību izmantošanas aizliegums

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
06. jūlijā, 2022
Ilona

Labdien! Ja ir tiesību liegums pēc Ceļu satiksmes likuma 63. panta 5. daļas uz  vienu gadu un sešiem mēnešiem, vai būs jāpārliek tiesības?

A
atbild:
11. augustā, 2022
Oskars Rekšņa
LV portāls

Valsts policija norāda - ja persona izdarījusi administratīvo pārkāpumu, kas saistīts ar tai piešķirtajām tiesībām, tad var tikt piemērots papildsods – tiesību izmantošanas aizliegums, kas personai noteiktu laiku neļauj izmantot noteiktas tiesības (no 1 mēneša līdz 2 gadiem).

Šādā gadījumā pēc tiesību izmantošanas aizlieguma termiņa beigām personai tiesības nav jāiegūst no jauna.